Oblężenie na Jasnej Górze – 23 września 2023

Od niedzieli 17 września rozpoczynamy tygodniowe warsztaty, podczas których będziemy chcieli poznać, zrozumieć i bardziej pokochać Kościół. W ciągu sześciu dni będziemy zgłębiać tajniki naszej wiary, odkrywać piękno sakramentów i budować silne męskie więzi. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie Kościoła, oraz umocnić Twoją duchową drogę, to jest idealna okazja dla Ciebie. Zapraszam Cię serdecznie do udziału!
Warsztaty są dostępne w 6 miastach na żywo, zaś każdy może z nich skorzystać online korzystając z transmisji przez stronę.

Transmisje z warsztatów

Ale to nie wszystko! Już w najbliższą sobotę odbędzie się finał, czyli Męskie Oblężenie na Jasnej Górze. To spotkanie dedykowane jest wyłącznie mężczyznom, którzy pragną odkryć swoją wartość, rozwijać się duchowo i tworzyć głębokie relacje z innymi mężczyznami. Czekają na Was inspirujące prelekcje, wspólne modlitwy i niezapomniane momenty przeżycia. Nie przegapcie tego niepowtarzalnego wydarzenia!

Program spotkania

Zachęcam Was serdecznie do osobistego (na żywo) uczestnictwa w wydarzeniach. Skorzystajmy z okazji, by wzbogacić swoje doświadczenie Kościoła, umocnić wiarę i duchowość a także spotkać się z innymi mężczyznami, którzy podzielają podobne wartości.

Prosimy również o zgłoszenie udziału w Oblężeniu. Pozwoli nam to na lepsze przyjęcie Was na miejscu i zapewnienie odpowiedniej ilości materiałów przeznaczonych do dystrybucji dla uczestników spotkania.

Dołącz teraz!

Jeśli jednak nie możesz być osobiście – przygotowaliśmy dla Ciebie transmisję z wydarzenia. Pozwoli ona choć częściowo skorzystać z bogactwa spotkania (choć wiemy, że to nie to samo).

Transmisja ze spotkania

 

Kontakt

Artur Łukasz

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o Inicjatywach Zjednoczeni 2022?

Zostaw swoje imie i swojego maila!

Newsletter

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności