Kościół to MY

Kochani

Zespół Przedstawicieli Wspólnot Katolickich – Modlitewnych w całej POLSCE pod nazwą – „KOŚCIÓŁ TO MY” podejmuje inicjatywę intensywnej modlitwy za KAPŁANÓW w miesiącu lipcu litanią do Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Jest to owoc spotkań Zjednoczonych2022, czyli inicjatywy mającej na celu wspólne działania zmierzające do zjednoczenia w Polsce na modlitwie możliwie jak największej liczby Kapłanów i wiernych w Świętym Kościele Rzymskokatolickim.

W związku z coraz większymi atakami na Księży czujemy mocne przynaglenie Ducha Świętego do stanięcia przy naszych Pasterzach poprzez wzmożoną modlitwę i obronę.

Potęguje się bowiem inwigilacja życia duszpasterskiego Księży w całej Unii Europejskiej, co poważnie zagraża spokojnemu posługiwaniu i bezpieczeństwu Kapłanów.

Kochani Kapłani bardzo Was prosimy o codzienne wielokrotne błogosławienie Was samych wzajemnie pomiędzy sobą i nas wiernych, Waszych braci i sióstr.

Pragniemy przedstawiać potężną wartość stanu kapłańskiego oraz wartość każdego Kapłana. Tylko dzięki waszej posłudze spływają na nas wiernych strumienie łask, dzięki którym mamy szansę dostać się do Nieba. Jesteśmy świadomi, że my i nasza pokorna modlitwa i ofiara jest Wam koniecznie potrzebna w tych przełomowych czasach i jesteśmy wdzięczni Bogu, że dał nam Was – Kapłanów. Nie sposób się zbawić bez Jezusowego: „Ja odpuszczam Tobie grzechy” oraz „To jest Ciało Moje… To jest Krew Moja, które za was i za wielu będzie wylana, AMEN”. Pragniemy również zachęcić wszystkich do aktywnego włączenia się akcje informacyjne, które ukażą tę nieoceniona wartość każdego Kapłana – nie tylko w tym najważniejszym aspekcie duchowym, ale również społecznym. Nie tylko na przestrzeni dziejów, ale również dziś Kapłani poprzez swoją misję i codzienne działania stanowią fundament rozwoju naszych rodzin, naszego narodu. My jako wierni powinniśmy pokazać światu kim są i jak wiele zawdzięczamy naszym Pasterzom. Wielu z nich wykonuje często niedocenioną pracę, pokażmy wszystkim ich zaangażowanie i to jaki mają wpływ na budowanie zdrowych, gotowych do służby pokoleń Polaków.

Kontakt w sprawie inicjatywy modlitewnej po przez maila kosciol-to-my@o2.pl

Kontakt

Artur Łukasz

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o Inicjatywach Zjednoczeni 2022?

Zostaw swoje imie i swojego maila!

Newsletter

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności